Electric Hinge Part Leather Bed(BED36E-H-T)
Product Features:
Independently designed with remote control operation — simple, convenient, and effortless.
A large storage space for all your storage needs.
Product Code: QBED36E-H-T
{{ productService.variationPriceMemberTag(variationSelected) }}
Delivery within 9–12 business days after order placement.
Quantity
Add to Wishlist
products.quantity_limit99999
This quantity is invalid, please enter a valid quantity.
SOLD OUT
Not enough stock. Your item was not added to your cart.
Not enough stock. Please adjust your quantity.
{{'products.quick_cart.out_of_number_hint'| translate}}
{{'product.preorder_limit.hint'| translate}}
Limit -1 per order.
{{'products.quick_cart.quantity_of_stock_hint'| translate : {message: quantityOfStock} }}
Please message the shop owner for order details.
Add to Wishlist
Description
Additional details
Shipping & Payment
Customer Reviews
Product Size
Model: 3672-H-T
External dimensions: 37"(W) X 77.5"(L) X 50"(Backrest H) X 16.5"(Bed H)
Internal dimensions: 36" X 72"
Model: 3675-H-T
External dimensions: 37"(W) X 80.5"(L) X 50"(Backrest H) X 16.5"(Bed H)
Internal dimensions: 36" X 75"
External dimensions: 43"(W) X 80.5"(L) X 50"(Backrest H) X 16.5"(Bed H)
Internal dimensions: 42" X 75"
External dimensions: 79"(W) X 77.5"(L) X 50"(Backrest H) X 16.5"(Bed H)
Internal dimensions: 48" X 72"
External dimensions: 55"(W) X 80.5"(L) X 50"(Backrest H) X 16.5"(Bed H)
Internal dimensions: 54" X 75"
External dimensions: 61"(W) X 80.5"(L) X 50"(Backrest H) X 16.5"(Bed H)
Internal dimensions: 60" X 75"
External dimensions: 73"(W) X 80.5"(L) X 50"(Backrest H) X 16.5"(Bed H)
Internal dimensions: 72" X 75"
External dimensions: 73"(W) X 83.5"(L) X 50"(Backrest H) X 16.5"(Bed H)
Internal dimensions: 72" X 78"
*Manual measurement. Minor errors may exist. Please refer to the physical product.*
Product Features:
1Independently designed with remote control operation — simple,convenient, and effortless.
2Solid wood fishbone slat structure — anti-deformation, anti-aging,superior load-bearing,
     and highly breathable.
3A massive amount of storage space for all your storage needs.